Задати питання

Інформація щодо нагородження відзнакою Ради суддів України

                      Інформація щодо нагородження відзнакою

                                         Ради суддів України

 

26 листопада 2010 року на засіданні Ради суддів України рішенням № 31 були прийняті зміни до Положення про нагородження відзнакою Ради суддів України, затвердженого рішенням Ради суддів України 30 листопада 2007 року № 118.

Вказане Положення приведено у відповідність до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», визначає підстави для нагородження відзнакою Ради суддів України, встановлює види відзнак, порядок їх присвоєння, вручення та інші правила.

Відзнака Ради суддів України є формою заохочення суддів та працівників апарату судів за значний внесок у забезпечення захисту прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина, юридичних осіб, інтересів держави на засадах верховенства права, зміцнення авторитету судової влади, становлення та зміцнення України як демократичної, соціальної і правової держави, а також за розвиток національного законодавства, високий професіоналізм, наукову (юридичну), просвітницьку діяльність.

 

Подяка Ради суддів України оголошується суддям, працівникам апарату судів за внесок у забезпечення захисту прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина, юридичних осіб, інтересів держави на засадах верховенства права.

 

Грамотою Ради суддів України нагороджуються судді, працівники апарату судів за значний внесок у забезпечення захисту прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина, юридичних осіб, інтересів держави на засадах верховенства права, зміцнення авторитету судової влади, становлення та зміцнення України як демократичної, соціальної і правової держави, а також за розвиток національного законодавства, високий професіоналізм, наукову (юридичну), просвітницьку діяльність.

 

Порядок нагородження та перелік документів відзнакою Ради суддів України

 

Подання про нагородження відзнакою Ради суддів України вноситься до Ради суддів України органом суддівського самоврядування або головами апеляційних загальних судів, вищих спеціалізованих судів, Верховного Суду України не пізніше ніж за 10 днів до засідання Ради суддів України.

У поданні про нагородження має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, повна назва займаної посади, стаж роботи (загальний, державної служби) відповідно до запису в трудовій книжці, а також інформація, яка стала підставою для порушення подання.

 

Одночасно з поданням про нагородження подаються такі документи: (в 1-му екземплярі)


         1.   рішення     (погодження)     відповідного     органу       суддівського        самоврядування;

2.   характеристика;

3.   відомості про попередні відзнаки;

4.   копія паспорту.